Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zgłoszenie działalności

Zgłoszenie podjęcia działalności w zakresie rolnictwa ekologicznego jest to urzędowy dokument, za pomocą którego można dokonać zgłoszenia do naszej jednostki certyfikującej. Po jego przekazaniu niezwłocznie obejmujemy zgłaszającego nadzorem. Druk zgłoszenia służy również do dokonywania zmian danych przekazanych we wcześniejszym zgłoszeniu. Należy pamiętać, aby zgłoszenie wypełnić wraz z dołączonymi do niego załącznikami oraz podpisać je własnoręcznym podpisem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

 

W okresie obowiązywania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii ogłoszonych na podstawie ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz w okresie 30 dni od dnia odwołania tych stanów, producenci, którzy chcą zgłosić zamiar przystąpienia do systemu Rolnictwa Ekologicznego wystarczy jak wyślą do jednostki Zgłoszenie podjęcia działalności w zakresie rolnictwa ekologicznego w formie kopii dokumentu drogą elektroniczną. Te same przepisy dotyczą przesłania Wniosku o odstępstwo. Dokumenty proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pobierz dokument

Zgłoszenie - format .xls

Zgłoszenie - format PDF