Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
    sekretariat@agroeko.com.pl             666 338 204  

UWAGA! Nowe wydanie programu QAFP!

06 listopad 2023
 
➡️Od dnia 01.01.2024 r. obowiązywać będzie 6 wydanie programu certyfikacji „System Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP” Gwarancja Jakości QAFP ❗️
➡️Jakość w systemie QAFP kształtowana jest w całym procesie produkcyjnym „od pola do stołu”.
➡️System zawiera procedury gwarantujące bezpieczeństwo oraz wyższą jakość żywności ze znakiem QAFP.
➡️Przyznawanie certyfikacji następuje przez niezależne jednostki certyfikujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji.
 
Jednocześnie informujemy:
1. Wszystkie wydane przez Centrum Jakości AgroEko Sp. z o.o. certyfikaty zgodności dla wydania 5 systemu QAFP pozostają ważne do daty ważności podanej na certyfikacie.
2. Od dnia 01.01.2024 wszystkie nowe procesy oraz procesy w nadzorze prowadzone będą przez Sp. z o.o. zgodnie z wymaganiami wydania 6 systemu QAFP.
3. Wszystkie organizacje posiadające ważny certyfikat wydany przez Sp. z o.o. potwierdzający spełnienie wymagań QAFP wydanie 5, zobowiązane są do dnia 31.12.2023 do dostosowania swoich działań i dokumentacji do wymagań określonych w wydaniu 6 obowiązującego standardu i odpowiednich zeszytów branżowych. Weryfikacja wdrożenia ww. działań będzie miała miejsce podczas najbliższej planowanej inspekcji u klienta.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą jednostką❗️
Back to top