Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Roczny Plan Produkcji

UWAGA!! NOWY FORMULARZ!!

informujemy, że termin składania Rocznego Planu Produkcji na rok 2022 dla producentów ekologicznych został przedłużony do dnia 30 maja br.

Przypominamy, że Roczny Plan Produkcji wystarczy wysłać do jednostki wyłącznie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nie ma potrzeby wysyłania Pocztą/ kurierem.

Dodatkowo informujemy, iż zamiast Rocznego Planu Produkcji można przesłać do jednostki Wniosek o przyznanie płatności na rok 2022 w formie elektronicznej (eWniosek składany do ARiMR), oczywiście można go wysłać wyłącznie drogą e-mailową.

Roczny plan produkcji sporządza się w przypadku prowadzenia produkcji rolnej. Za pomocą wspomnianego dokumentu jednostka certyfikująca jest co roku powiadamiana przez producenta o planie produkcji roślinnej (w rozbiciu na działki rolne). Roczny plan produkcji należy składać do jednostki najpóźniej do 30 kwietnia każdego roku.

 

 

Pobierz dokument

 

Roczny plan produkcji - plik .pdf

Roczny plan produkcji - plik .docx